Lessen, Workshops, Events & Retreats
Fri, Sep 25
Stokershorst - InnEssence
ANCIENT WOMEN: Fall Equinox Retreat (women only!)
Unlock blocked potential, so you are free to live your desired life.
Delen
Mon, Sep 28
House of Maan
Slow Down Yoga
Het gevoel van ontspanning, maar dan beter! Fusion: Yin/Restorative Yoga.
Delen
Wed, Sep 30
House of Maan
Hatha-Yin Yoga
De Yin & Yang van de Yoga.
Delen
Fri, Oct 02
Groepsaccommodatie De Elegast
Weekend (Re)Treat - Prana Nada Nidra & Mor(e)
Relax & (Re)Treat yourself to be you
Delen
Mon, Oct 05
House of Maan
Slow Down Yoga
Het gevoel van ontspanning, maar dan beter! Fusion: Yin/Restorative Yoga.
Delen
Wed, Oct 07
House of Maan
Hatha-Yin Yoga
De Yin & Yang van de Yoga.
Delen
Sat, Oct 10
House of Maan
Multi Style Yoga
Super relaxt het weekend in, dat is pas een goed begin!
Delen
Sun, Oct 11
House of Maan
Ochtenddroom & Klankmagie
Yoga Nidra & Sound Healing Ontspannen, ontroeren en opladen door klank en stilte.
Delen
Mon, Oct 12
House of Maan
Slow Down Yoga
Het gevoel van ontspanning, maar dan beter! Fusion: Yin/Restorative Yoga.
Delen
Wed, Oct 14
House of Maan
Hatha-Yin Yoga
De Yin en Yang onde de Yoga. Vind rust en balans met deze heerlijke yoga-les.
Delen
Thu, Oct 15
House of Maan
Meditatief concert in een hangmat: The Sound of Savasana
Verstillen en helen met klank... in een coconnetje!
Delen
Fri, Oct 16
House of Maan
Klank-meditatie in een hangmat met de nieuwe maan...
Voel je veilig en geborgen als in een cocon. Zweef! ... en laat je meevoeren door de rivier van klank en ontspanning.
Delen
Sun, Oct 18
House of Maan
Ochtenddroom & Klankmagie
Yoga Nidra & Sound Healing Ontspannen, ontroeren en opladen door klank en stilte.
Delen
Mon, Oct 19
House of Maan
Slow Down Yoga
Het gevoel van ontspanning, maar dan beter! Fusion: Yin/Restorative Yoga.
Delen
Sun, Oct 25
House of Maan
Meditatie Concert: Savasana 2.0
Ontladen, ontlasten & opladen - Een ligmeditatie met klank en verstilling
Delen
Mon, Oct 26
House of Maan
Slow Down Yoga
Het gevoel van ontspanning, maar dan beter! Fusion: Yin/Restorative Yoga.
Delen
Tue, Oct 27
House of Maan
Meditatieve droom & Klankmagie
Yoga Nidra & Sound Healing Ontspannen, ontroeren en opladen door klank en stilte.
Delen
Wed, Oct 28
House of Maan
Hatha-Yin Yoga
De Yin & Yang van de Yoga.
Delen
Thu, Oct 29
House of Maan
Meditatief concert in een hangmat: The Sound of Savasana
Verstillen en helen met klank... in een coconnetje!
Delen
Sat, Oct 31
House of Maan
Multi Style Yoga
Super relaxt het weekend in, dat is pas een goed begin!
Delen
Sat, Oct 31
House of Maan
Volle Maan, klank-magie & fluisteringen van de ziel
Therapeutische klanken uit de yoga cultuur, helend en verzachtend...
Delen

De agenda van Mor Elmora

Bij Mor Elmora valt er nog veel meer te ontdekken dan alleen de yogalessen. Ze biedt verschillende evenementen en workshops aan waar je kunt ontladen, opladen, ontspannen en jezelf beter leert kennen. Ontlaad bijvoorbeeld de stress en spanning uit je lichaam tijdens een Access Bars sessie of laat je verassen door de ontspannende werking van een klankconcert.  Bekijk de onderstaande kalender.

Contact

+31 6 53 919 074

info@morelmora.com

©2020 by Mor Elmora.